האירועים הפליליים של השבוע בעיר

דיווח ישירות ממשטרת ישראל-תחנת ראשון לציון

מאת: מיקי אלון

20/09 מעצר חשוד בגין זריקת רימון התקבלה הודעה על שמיעת פיצוץ ברחוב בורל"א בראשל"צ , למקום הגיעו ניידות והתברר כי נזרק רימון לעבר ביתו של תושב העיר המוכר היטב למשטרה. ,בבדיקה מדובר ברימון הלם שגרם נזק לדלת , לנ"ל יש סכסוכים עם עבריינים , ניידות נשלחו לביתו של חשוד ועיכבו 6 אנשים, בתחנה נחקרו כולם והכחישו מעורבות בארוע ,ה חשוד נעצר והובא להארכת מעצר .

19/09 מעצר חשוד בגין נסיון גניבת משאית בתאריך הנ"ל ברחוב סגל בראשל"צ, הבחינו מתנדבים בחשודים שנמלטים בריצה מכיוון חנייה של מגה בצבי פרנק 39 בראשל"צ, תוך שאחד מהם משליך מידיו מסך מצלמת רוורס של משאית ונמלט מהמקום. אחד החשודים נעצר וטוען כי נמלט מהמקום כי רדפו אחריו מספר אנשים. נעצר ונכלא.

19/09 מעצר חשודים בגין תקיפה בנסיבות מחמירות התקבלה הודעה בתאריך 19.09.09 בשעה 08:30 לערך ,על קטטה ופציעה בנחלת יהודה בבית פרטי .בו נערכה מסיבה פרטית , למקום המסיבה הגיעו 5 צעירים תושבי המקום שלא הוזמנו למסיבה לאחר דין ודברים עם מארגני המסיבה נכנסו ה 5 למסיבה והחלו להשתולל כאשר 2 חברה החלו להתפשט ורקדו בתחתוניהם בלבד . הנ"ל והחלו להכות אנשים עם בקבוקים על הראש. כתוצאה מכך הגיע פצוע קל עם חבלה בראשו לבית חולים.חשוד אחד חזר לזירה וטען כי אחיו הגיע לבית חולים ועליהם לפצות אותו על ושישלמו על הטיפול .נגבו עדויות עדים הקושרים החשודים לאירוע התקיפה. נעצרו 2 חשודים תושבי ראשל"צ.

19/09 מעצר חש/וד בגין אחזקת סכין בפעילות מש"ק נווה חוף אותר חשוד שהסתובב בנסיבות מחשידות ליד תחנת דלק ,החשוד נבדק ונתפס ברשותו חומר החשוד כסם וכן להב של סכין יפנית , החשוד הועבר לתחנה . מדובר בחשוד בעל עבר פלילי ו2 מע"ת בגין החזקת סכין בסיום החקירה נכלא יובא מחר להאכרת מעצר . משטרת ראשון לציון הכריזה מלחמת חורמה כנגד הסכינאות ובעקבות כך הונחו השוטרים לא להתפשר ובכל עיכוב של אדם וכל שכן בעת מעצרו וכן בבדיקת כלי רכב ובדיקות יזומות של בני נוער,לערוך חיפוש מקיף וכל חשוד אשר ימצא ברשותו סכיו,יעצר מיידית ויפתח כנגדו תיק פלילי.

18/09 רצח בסמוך לשעה 04:10 התקבל דיווח על יריות ברחוב רמב"ן 70 ,שוטרי סיור שהגיעו למקום הבחינו בעבריין מוכר עופר פז בן תושב בית דגן ת.ז 057505182 שהוא פצוע קשה מירי במס' מקומות בגוף.זומן מד"א ולאחר טיפול נקבע מוות.הוקפצו כוחות בוצעו מחסומי אזעקה.הזירה נסגרה וטופלה על ידי מעבדה ניידת. נתפסו ממצאים שונים . החקירה הועברה לימ"ר מרכז.הוקמה מפקדה משימתית למניעת אירועים נוספים והגברת הביטחון בישוב .

17/09 התפרצות לדירה במהלך פעילות נוער נעצר חשוד בגין התפרצות לדירה וזאת בהמשך למעצרו של חשוד אחר לפני מספר ימים,התפרצות מתאריך 14.09.09 , כמו כן אותרו 2 דירות נוספות שהיו " על הכוונת " לפריצה בעזרת המפתחות שנתפסו על החשוד הראשון ששוחרר למעצר בית ע"י בימ"ש , בעקבות מעצרו וגילוי 2 הדירות הנוספות הוצא צו מעצר כנגד החשוד הראשון שהיה במעצר בית , החשוד נעצר ונחקר לגבי הראיות החדשות שעלו בתיק, מכחיש קשר למקרה , השניים עלו לבית משפט ביום שישי ושם הוארך מעצרם עד 21:00 ושוחררו בתנאים מגבילים .

17/09 פיצוח קזינו במהלך פעילות בילוש על פי מידע, פוצח מקום לשם הימורים ברחוב משה לוי בראשל"צ. במהלך ה"פריצה " למקום אותרו מספר שחקנים וכן מחזיקת המקום. נתפס כסף על כך 660 ש"ח וכן 5 מוחות של המחשבים ששימשו למשחקי המזל. עוכבה לחקירה מחזיקת המקום. בחקירתה הודתה במיוחס לה.בתום החקירה שוחררה בהרחקה מהעיר ראשל"צ.

14/09 מעצר חשוד בגין פריצה לרכב בתאריך הנ"ל ,סמוך לשעה 15:30 ,התקבלה הודעה על אזרח,מתנדב בתחנה , שתפס את החשוד כאשר חצי גופו בתוך הרכב , שמשה קדמית מנופצת וברשותו סיגריות שהיו בתוך הרכב ומצתים . החשוד אינו מכחיש את הכנסת גופו לתוך הרכב אך טוען שלשמע האזעקה הגיע לרכב כי הסתקרן. ברשותו של החשוד נתפס ברכוש לגבי חלקו אך יש לו הסבר מניח את הדעת לגבי חלק ממנו . בתום חקירתו נכלא והובא לדיון במעצרו ,ומעצרו הוארך.

14/09 מעצר חשוד בגין יריבתאריך 26/8/09 בוצע ירי באזור התעשייה הישן.זהות החשוד בירי הייתה ידועה אולם החשוד נמלט ונעלם כאילו בלעה אותו האדמה. משרד המודיעין בראשותו של רפ"ק גיא קטר איתר לאחר מאמצים רבים את החשוד אשר הוכרז ע"י התחנה ונעצר באילת תוך שהוא מתחזה לאחיו צוות בילוש ראשל"צ יצא לאילת והביא את החשוד לתחנה. הנ"ל נחקר ובחר לשמור על זכות השתיקה לאורך כל החקירה . נעצר ונכלא והובא להארכת מעצר בבימ"ש שלום בראשל"צ. ח.נ .

14/09 נעצר קטין חשוד בהתפרצות לדירה. היום בסמוך לשעה 11:15 נראה החשוד ביחד עם אחר בנסיבות מחשידות. צוות נוער ניגש לשניים לזיהוי ןבדיקה. על החשוד נתפסו ארבעה מפתחות פלדלת כשאת אחד מהם העיף ברשותו נתפסו 400 ש"ח וסכין. על החשוד השני נתפס כסף זר סיני ויפני . טען בחקירתו כי פגש בחשוד השני "אלמוג" אותו הוא מכיר בפנים מהשכונה אך לא היה מעורב איתו בכל עבירה. לדבריו את המפתחות מצא ברחוב ואת הסכין נושא כיוון שסובל מחרדות.
ברשותו נמצאו 400 ש"ח אשר לדבריו קיבל בעבודתו. בסיום חקירתו נכלא.

14/09 נתפסו שני פורצים לרכב שגנבו רמקולים ומיכל מים . סמוך לשעה 00:47 דווח על שני פורצים לרכב בחניה של ההום סנטר בראשל"צ , שוטרים שהגיעו למקום הבחינו בשני חשודים אשר הולכים ברחוב עם שקיות בידיהם. הנ"ל עוכבו לחקירה , בחקירתם הודו השניים בעבירות המיוחסות להם מתיק החקירה טענו כי פירקו חלקי הרכב כי היה חסר להם לרכב שברשותם . הנ"ל נעצרו נכלאו והובאו בבוקר לבימ"ש שלום בראשל"צ להארכת מעצרם . ח.נ.

13/09 בסמוך לשעה 10:30 הגיע החשוד לבימ"ש ראשל"צ , בשיקוף נמצאה באחת מנעליו להב של סכין יפנית , החשוד נעצר ובחקירתו הכחיש את המיוחס לו וטען כי רכש את הנעל מסיני בתחנה מרכזית ישנה בת"א ביום שבת תמורת 50 ש"ח לחשוד מע"ת בגין החזקת סכין. נעצר ונכלא יובא מחר להארכת מעצר.

לתמונה: לחצו כאן !

תגים: , , , , ,

הפוסט הזה סגור לתגובות כרגע.