יריד ספרים ענק יתקיים ביום ראשון הקרוב בעיר

תרבות ,אהבה וקהילה, כך כינה צוות המשא ומתן את הסכם שיתוף הפעולה בין רשת סטימצקי לבין החברה העירונית

מאת:מיקי אלון

במסגרת יום הולדתה ה- 127 של ראשון לציון, חתמו השבוע החברה העירונית ורשת סטימצקי על הסכם שיתוף פעולה להפעלת יריד ספרים ענק שיתקיים ביום ראשון הקרוב בעיר .

סמנכ"ל השיווק של רשת סטימצקי רועי פרייבך: "היסטוריית העיר ראשון לציון ידועה בכל בית בישראל, כבר במאה הקודמת בהיותה מושבה קטנה שמסביבה רק חול ופרדסים הייתה ראשון לציון חלוצה בהחייאת השפה העברית בארץ כדוגמת בי"ס חביב (בית הספר העברי הראשון בעולם) ,שורשיה העמוקים של העיר ממצבים אותה כעיר שוחרת תרבות וזה בהחלט עומד בקנה אחד עם מדיניות רשת סטימצקי".

קהל המבקרים שיגיע ליריד ייהנה ממבחר ענק של ספרים בעברית ובניהם:
ספרי בישול, מתח, דרמות , ילדים, נוער ועוד,ממגוון הוצאות במחיר 20 ₪
מגוון של דיסקים עבריים ולועזים ב- 29.90 ₪ מוצרי פנאי ב- 50% הנחה, DVD לילדים, משחקי קופסה, משחקי קלפים, משחקי חשיבה ואסטרטגיה ,משחקים התפתחותיים (לגילאי 0-3 ) ועוד…

היריד יפתח ביום ראשון ה-16.8.09 במתנ"ס נאוות שיקמה שבמערב העיר ובהיכל התרבות העירוני שממוקם במרכז העיר.

היריד פתוח לקהל הרחב ויימשך כשבוע ימים בין השעות 10:00 עד 22:00 .

מנהל השיווק ויחסי הציבור של החברה העירונית אבי ארזי:
"אחת המטרות העיקריות של החברה היא לפעול להידוק וחיזוק הקשר,בין המגזר העסקי לקהילה בעיר. פלטפורמת שיתופי הפעולה מוכרת בעיקר מעולם העסקים וזה בהחלט משמח שגופים מובילים מזהים בעיר פוטנציאל. הסכם שנחתם עם רשת סטימצקי הוא חלק מהמדיניות החדשה של החברה למזמים ושתופי פעולה נוספים עם גופים נוספים בתחומי,התרבות,השכלה,והפנאי,כשברקע ניתן לראות את הניצנים הראשונים כחלק מהבשלת התהליך.

מנכ"ל החברה העירונית אלי פולק: " המיזם המקורי בדמות " מכירת חיסול", צפוי להיות ל"מיני" שבוע ספר נוסף בעיר.

בנוסף, רשת סטימצקי הביאה את רצונה לקבל לידיה את החסות לעריכת אירועי שבוע הספר המסורתיים בעיר, אשר עד כה היו בידי איגוד המולי"ם.

ההצעה תונח על שולחנו של ראש העירייה אשר יקבל החלטה בעניין.

לתמונה: לחצו כאן !

הפוסט הזה סגור לתגובות כרגע.